WSL

PŘINÁŠÍME ČERSTVOST DO VAŠÍ PRODEJNY

Vytváříme prostorové koncepty, které kombinují všechny aspekty architektury, designu, marketingu a prodeje. Poskytujeme kompletní a komplexní řešení v oblastech prodeje a skladování.

Dodání na klíč

Design

Vyvíjíme prostorové koncepty, které kombinují všechny aspekty architektury, designu, marketingu a prodeje. Sdružujeme cílové skupiny, sortiment, prostor a značku s vysokými standardy designu, což zaručuje bezpečnost vaší investice v každé fázi projektu.

24/7 Servis a monitoring

Tým odborníků WSL poskytuje 24hodinovou asistenci po celý rok se servisem a údržbou, stejně jako technickou podporu. Technici WSL jsou vám k dispozici, aby vám pomohli s odstraňováním problémů a probrali jakékoli technické problémy.
WSL NA KLÍČ

Montáž a instalace

Odborná způsobilost a zkušenosti našich kvalifikovaných techniků na místě a technická kvalita a životnost výrobků zaručují bezproblémový a plánovaný průběh montáže dodávaného zboží.

Poprodejní služby

Pravidelná a profesionální údržba pomáhá k dokonalému vzhledu vaší prodejny a zachovává funkčnost vaší investice.

O naší společnosti

Dnes se skupina WSL Group prezentuje svým partnerům a klientům jako jedna z mála skupin na světě, která kromě kompletního prodejního programu potřebného pro komerční a průmyslové objekty nabízí vysoce rozvinuté a efektivní technologické řešení, architekturu a design. Modernizace chladírenských technických procesů a prodej spojený s realizací je naší odbornou specializací.

Díky nezastavitelnému rozvoji a investicím do znalostí jsme vytvořili tým pracovníků, který dokáže připravit projekt na klíč pro všechny typy komerčních a průmyslových zařízení. Spojili jsme znalosti technologie a konstrukce chladicích i nechladicích částí do celého systému, což nás činí na trhu jedinečnými. Díky této úrovni kompetencí poskytujeme našim klientům komplexní řešení jako jediný partner potřebný k vybavení jejich komerčních nebo průmyslových objektů.

Hlavním cílem je navrhovat a realizovat moderní komerční a průmyslové objekty ke spokojenosti našich klientů a jejich zákazníků

.
WSL

Důvěřují nám...

Skupina WSL je důvěryhodným a spolehlivým partnerem, který buduje dlouhodobé a vstřícné vztahy se zákazníky a udržuje úzké kontakty s dodavateli.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
369

EMERGENCIES

255

Traffic Crashes

146

FIRE EMERGENCIES

50

YEAR OF EXPERIENCE

50

let

Modernizace chladírenských technických procesů a prodej
spojený s realizací je naší odbornou specializací.

Díky nezastavitelnému rozvoji a investicím do znalostí jsme vytvořili tým pracovníků, který dokáže připravit projekt na klíč pro všechny typy komerčních a průmyslových zařízení. Spojili jsme znalosti technologie a konstrukce chladicích i nechladicích částí do celého systému, což nás činí na trhu jedinečnými.

Díky této úrovni kompetencí poskytujeme našim klientům komplexní řešení jako jediný partner potřebný k vybavení jejich komerčních nebo průmyslových objektů.

Vývoj prostorových konceptů, které kombinují všechny aspekty architektury, designu, marketingu a prodeje.

Image

Zavolejte nám

+420 773 455 770

E-mail

info@cooltechnology.cz

Sídlo

Lázeňská 803/13, 405 02 Děčín

Image
Cool Technology s.r.o
Sídlo Firmy Lázeňská 803/13, 405 02 Děčín

IČ: 07544961
DIČ: CZ 07544961

Tel.: +420 417 663 030
E-mail: info@cooltechnology.cz

PRODUKTY

MRAZÍCÍ VITRÍNY

CHLADÍCÍ ŘEŠENÍ

PLÁNOVÁNÍ A DESIGN OBCHODU

VYBAVENÍ OBCHODŮ

LOGISTICKÉ VYBAVENÍ

O WSL REFRIGERATION

Jako specialisté na retaildesign a nejmodernější chladicí technologie přinášíme hluboké znalosti, díky nimž můžeme vylepšit prostředí vašeho obchodu. S bohatou historií v potravinářském i nepotravinářském sektoru ovládáme umění vytvářet prostory, které rezonují, a spíše určujeme trendy, než abychom je následovali.